Sleva

BCAA+Glutamin – kapsle

190.00 170.00

16 skladem (dostupné na objednávku)

Kategorie: Číslo produktu:1916

Popis

BCAA+Glutamin -Kapsle

BCAA jsou doplňkem stravy.  Jde o větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin, což jsou esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které tvoří třetinu svalových bílkovin, jsou tedy nepostradatelným stavebním kamenem svalové hmoty. Lidské tělo si je neumí samo vyrobit, přičemž nejsou ani mnoho zastoupeny v běžné stravě. BCAA snižují katabolický efekt, tudíž zabraňují poškození svalové hmoty a naopak zvyšují anabolický efekt, respektive podporují nárůst svalové hmoty. Jsou snadno absorbovány do zatížených svalů a přináší tak okamžitou energii.

  • maximální síla a výkon
  • zlepšená koncentrace
  • zrychlená regenerace
  • tvorba kvalitní svalové hmoty
  • spalování tuků
  • ochrana před poškozením svalů
  • dodání energie

Glutamin je nejčastěji zastoupenou aminokyselinou ve svalové hmotě. Způsobuje produkci růstového hormonu, tudíž má užívání glutaminu vliv na nárůst svalové hmoty a podporuje regeneraci svalových vláken. Hraje důležitou roli při udržování dusíkové rovnováhy v těle.

Nutriční informace: v 1 tobolce v dávce 6 tobolek
L-Leucin 75 mg* 450 mg*
L-Isoleucin 116 mg* 700 mg*
L-Valin 67 mg* 400 mg*
L-Glutamin 100 mg* 600 mg*

 

Doporučená denní dávka není stanovena

Složení: L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin, L-Valin, transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý, Stearan hořečnatý.

Obsah balení: 100 tobolek (±5 %)

Doporučené dávkování: Nejvhodnější doba příjmu BCAA je ráno nalačno, dále před tréninkem i po jeho skončení, díky čemuž zaručíte maximální regeneraci svalových vláken. Ve dnech volna užívat kdykoli po jídle. V tréninkových dnech užívat 3 tobolky ráno nalačno, 6 tobolek před tréninkem (cca 30 min) a 6 tobolek ihned po tréninku. V netréninkový den užívat 12 tobolek po jídle rozděleně do tří dávek.

Upozornění:Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BCAA+Glutamin – kapsle”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *