Sleva

BCAA – drink

700.00 640.00

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Číslo produktu:1894

Popis

BCAA – Drink

BCAA jsou doplňkem stravy obsahující L-leucin, L-isoleucin a L-valin, jsou esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, které tvoří třetinu svalových bílkovin, jsou tedy nepostradatelným stavebním kamenem svalové hmoty. Lidské tělo si je neumí samo vyrobit, přičemž nejsou ani mnoho zastoupeny v běžné stravě. BCAA snižují katabolický efekt, tudíž zabraňují poškození svalové hmoty a naopak zvyšují anabolický efekt, respektive podporují nárůst svalové hmoty. Jsou snadno absorbovány do zatížených svalů a přináší tak okamžitou energii.

  • maximální síla a výkon
  • zlepšená koncentrace
  • zrychlená regenerace
  • tvorba kvalitní svalové hmoty
  • spalování tuků
  • ochrana před poškozením svalů
  • dodání energie

Glutamin je nejčastěji zastoupenou aminokyselinou ve svalové hmotě. Způsobuje produkci růstového hormonu, tudíž má užívání glutaminu vliv na nárůst svalové hmoty a podporuje regeneraci svalových vláken. Hraje důležitou roli při udržování dusíkové rovnováhy v těle.

BCAA DRINK obsahuje čištěnou mikronizovanou formu aminokyselin BCAA (L-eucin, L-isoleucin a L-valin) pro snadné a okamžité vstřebávání do organismu. Tyto aminokyseliny jsou esenciální (nepostradatelné), tělo si je nedokáže syntetizovat. Musí být tělu dodávány potravou a doplňky výživy. Spotřeba BCAA při silovém tréninku je až 5x vyšší než při aerobní aktivitě. Takové množství aminokyselin je téměř nemožné přijmout z potravy a proto je vhodné užívat doplňky výživy jako je BCAA DRINK.

Pro maximální ochranu svalové hmoty užívejte krátce před tréninkem a v jeho průběhu. Pokud potřebujete zlepšit regeneraci, užívejte i po tréninku. V dietě lze BCAA DRINK popíjet i během dne. Jedna dávka (odměrka) obsahuje velmi velké množství BCAA – 7,5g!

Nahořklá chuť způsobená L-valinem je známkou kvalitních BCAA. Menší mikronizované částice prášku sice zajišťují velmi snadnou rozmíchatelnost, ale v nápoji můžou plavat drobné nerozpuštěné částice. L-isoleucin je hydrofobní a nelze jej úplně rozpustit ve vodě, což je také jeden z ukazatelů kvality!

Doporučené dávkování : Jednu odměrku rozmíchejte v 250-500 ml vody. Počet dávek závisí na individuálních potřebách jedince. U kondičních cvičenců se doporučuje 1-2 dávky denně.

Příchuť:  ZELENÉ JABLKO

Obsah balení: 500 g (±5 %)

Nutriční informace: 100 g 1 odměrka / 15g
Bílkoviny 50 g 7,5 g
Sacharidy 48 g 7,2 g
Tuky 0 g 0 g
Instant BCAA total 50 000 mg 7 500 mg
L-Leucine 25 000 mg 3 750 mg
L-Valine 12 500 mg 1 875 mg
L-Isoleucine 12 500 mg 1 875 mg
Dextróza 47 200 mg 7 080 mg
Kyselina citrónová 1 000 mg 150 mg

< p>

Složení:  Instant BCAA, (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine), dextróza, kyselina citrónová, sukralóza, barvivo – prášek červené řepy, aroma – grep.

Upozornění:  Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování

Minimální trvanlivost: uvedena na obalu

Další informace

Příchutě

Zelené Jablko

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BCAA – drink”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *