Creatin monohydrate

300.00

Není skladem

Kategorie: , Číslo produktu:1896

Popis

CREATIN MONOHYDRATE

Jedná se o doplněk stravy s maximálním obsahem účinné látky. Kreatin zvyšuje svalovou sílu, zejména při anaerobním (krátkodobém) sportovním výkonu. Zadržuje vodu ve svalových buňkách, čímž napomáhá nárůstu svalové hmoty. Kreatin je lipotropní látkou – podporuje přenos energie vznikající z tuků. Je v současnosti nejúčinnějším legálním doplňkem stravy, který je možno na českém trhu sehnat. Účinky kreatinu, jsou znatelné již po několika dnech užívání. U kreatinu nejsou známy žádné jeho negativní účinky na lidský organismus, ani žádné negativní interakce s jinými látkami.

 

Složení:

Účinná látka v 1 tabletě
Kreatin Monohydrát 1500 mg

 

Složení: Kreatin Monohydrát, Sacharóza, Dextróza, Glukózové polymery.

Plnidlo: Mikrokrystalická celulóza

Konzervanty: Kyselina citronová, citronové aroma.

Protispékavé látky: Fosforečnan vápenatý a stearan hořečnatý.

Doporučené denní dávkování: Při fyzické zátěži užívejte 2 krát denně 5 tablet, ve dnech odpočinku 5 tablet denně, maximálního účinku dosáhnete při užívání jedné dávky 30 minut po tréninku, je třeba zapít dostatečným množstvím vody, navíc je vhodné kreatin kombinovat s jednoduchými cukry – glukopur, maltodextrin, což zvyšuje účinnost kreatinu až o 50%.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Minimální trvanlivost: uvedena na obalu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Creatin monohydrate”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *